1979. november 17-én születtem Budapesten. Édesapám autómentéssel foglalkozó egyéni vállalkozó, édesanyám egy vállalatnál dolgozik munkaügyi előadóként. Egy leánytestvérem van, aki magyar-kommunikáció szakon végzi egyetemi tanulmányait.. A budapesti József Attila Gimnáziumban érettségiztem, majd a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészkarának történelem-kommunikáció szakán végeztem. Jelenleg pénzügyi tanácsadóként keresem kenyerem.14 évesen kezdtem el komolyabban foglalkozni a politikával.
Hat társammal közösen 1996. márciusában megalakítottuk a Magyar Ifjúsági Nemzetébresztő Kört (MINK), amely pártszimpátiától függetlenül tagjai közé fogadta a közélet iránt érdeklődő, nemzeti érzelmű fiatalokat. Kéthetente tartottuk az összejöveteleinket gimnáziumunk osztálytermeiben, amelyeken önképzőkör jelleggel a tagok előadásokat tartottak egymásnak, s vitafórumokon ütköztették érveiket. A szervezet végül 40 fősre duzzadt tagsága engem választott meg a közösség elnökének. Az 1998-as országgyűlési választások kampányában a MINK tagjai szervezett kampánymunkával támogatták a MIÉP-et és az MDF-et. Nekem a kampány során erősödött meg a szimpátiám a MIÉP irányába, s még 1998-ban beléptem a párt Budapest, XI. kerületi alapszervezetébe. A MINK tagjainak erőfeszítései révvén saját kis példányszámú havilapot adtunk ki Ébredő Nemzedék néven.
A párt delegáltjaként több alkalommal dolgoztam az Országgyűlés Társadalmi Szervezetek Bizottságának, 2-es albizottságában, mint frakció szakértő. Egyetemista társammal heti rendszerességgel készítettünk külpolitikai elemzéseket, összefoglalókat a MIÉP országgyűlési frakciójának a forrongó Balkánról 1999-ben és 2000-ben.
A MIÉP Ifjúsági Tagozat Országos Elnökségének 2001. februárjától 2001. októberéig voltam tagja. Feladatom a szakmai munka beindítása, műhelycsoportok szervezése és az adminisztráció kezelése volt. A 2002-es országgyyűlési választáson, mint kampányfőnök irányítottam a MIÉP választási kampányát a komárom-esztergom megyei,Tata központú választókerületben. Az Ifjúsági Tagozatból 2002. novemberében, a MIÉP-ből 2003 tavaszán léptem ki.
Jugoszlávia Nato-bombázása idején irányult figyelmem délvidéki magyar testvéreink sanyarú helyzetére, s 1999. májusától 2000. október 5-ig társadalmi munkámmal segítettem minden olyan civil kezdeményezést, ami a Milosevics-i diktatúra megdöntésére irányult. Ebben az időszakban aktív segítője lettem a Délvidéki Magyarok Közösségének, ami a szülőföldjükről elüldözött magyarok emigráns és politikai szervezete volt.
A Jobboldali Ifjúsági Közösség szervezésébe 2000. novemberében kapcsolódtam be, mint a Károlin szerveződött alapszervezet vezetője. A szervezet működésének három éve alatt sikerült egy kilencvenfős, összetartó, baráti közösséget kialakítanunk a Károlin. Egyetemünkön 15 - mindig több száz hallgatót vonzó - előadást szerveztem társaimmal, többek között vendégünk volt a palesztin nagykövet, Pongrátz Gergely a Corvin-köz egykori parancsnoka, Lovas István újságíró, a Jobboldali Sajtóklub részéről Molnár Tamás és Tóth Gy. László, Csath Magdolna egyetemi tanár, Járai Judit újságíró, Tőkéczki László politológus, Chrudinák Alajos újságíró, Csurka István pártelnök, Demeter Ervin volt titkoszolgálatokat felügyelő miniszter,Tőkés László református püspök és Nagy Feró rockénekes. Károli jobbikosként több adomány illetve könyvgyűjtést szerveztünk horvátországi és délvidéki magyar közösségek megsegítésére.
2001. augusztusától láttam el a budapesti régióhoz tartozó egyetemi és főiskolai alapszervezetek koordinálásának és szervezésének feladatkörét, már mint az ifjúsági szervezet elnökségi tagja.
2001 és 2002-ben több történelmi és politikai témájú cikket publikáltam a Kapu című közéleti havilapban.
2002 nyarán megálmodója és egyik megszervezője voltam az In Dexrta Veritas (Jobboldalon az Igazság) nevű zenekarnak, amely augusztus 20-ára időzítve megjelentette első lemezét Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! címen. Barátaimmal célunk az volt, hogy a Medgyessy kormány távozását követeljük és népszerítsük oly módon, hogy elektronikus zenei alapra aktuálpolitikai szövegeket írtunk. A megjelentetett CD - amelynek hivatalosan egyik producere voltam - végül 9300 példányban fogyott el röpke két hónap alatt, köszönhetően nagy részben Medgyessy öööözéseit disco ritmusban kifigurázó egyik zeneszámunknak.
A Jobbik Magyarországért Mozgalom megalakításában alapító tagként vettem részt, majd a párt elnöksége pártigazgatónak választott. Energiáim nagy részét a Jobbik országos szervezettségének kiépítése, és a párt működéséhez kapcsolodó technikai feltételek megteremtése kötötte le.
2005 elejétől feladataim tovább bővültek a Jobbik képviselőjelölteinek kiválasztásának irányításával és a kampányfeladatokra való felkészítésükkel kapcsolatos központi feladatokkal.
2005 őszén tagja lettem a Jobbik tárgyalódelegációjának a MIÉP-pel folytatott tárgyalásokon, majd a Harmadik Út választási szövetségen belül a Jobbik részéről meg lettem bízva az országos kampányfőnöki teendőkkel.
A Jobbik 2006. novemberében felállt új elnöksége ismételten megbízott a pártigazgatói feladatokkal. Pártigazgatóként a Jobbik Országos Hivatalát vezetem. Feladatom a párt szervezésének irányítása, a központi adminisztráció felügyelete, a Jobbik rendezvényeinek koordinálása és a szervezet belső kommunikációjának működtetése.